Ontdek het Lam Gods | Begeleid spel

© Publiek domein

Spelavond een kunstwerk verkennen in de bib

Start vr 1 december '23
19:30 - 21:30

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 8
Alle tarieven

Waar Bibliotheek Lochristi
Kon. Boudewijnlaan 6
9080 Lochristi

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

In Gent is de derde en laatste fase van start gegaan van de restauratie van het Lam Gods. Ontdek het schilderij van Jan Van Eyck in een begeleide spelvorm en in team.

Via een gedetailleerde beeldprojectie duiken we in de panelen van het schilderij. Met interactieve kijk-, weet- en doe vragen verken je figuren, muziek, optica, flora, textiel en het thema oost-west. De spelbegeleiding neemt je mee in een verhaal en naar de tijd van Jan Van Eyck. De meeste vragen vertrekken vanuit details van het kunstwerk zelf. Gewapend met een vergrootglas en een schrijfbord werk je samen: diverse opdrachten laten je kijken, zoeken, weten, raden, voelen, ruiken en doen.

Het Lam Gods spel kan door iedereen gespeeld worden (volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar). Er is geen nood aan voorkennis. Schrijf je je alleen in, dan versterk je een team. Als gezin inschrijven kan ook. We vormen max. 6 teams van 4 personen aan een tafel. De groepjes worden ter plaatse samengesteld. Kinderen zitten samen met volwassenen. Het spel duurt maximum 2u en we voorzien een pauze. Zin om in een stuk erfgoed te duiken om het beter te begrijpen?


Avansa regio Gent ontwikkelde dit spel in samenwerking met Cultuur Gent.

Praktisch

Vanaf 19u is er onthaal in de bib en vormen we de teams. We starten om 19.30u met het spel.

Sessies

  • vr 1 december '23
    19:30 - 21:30
    Bibliotheek Lochristi - Default

Locatie(s)

  • Bibliotheek Lochristi Kon. Boudewijnlaan 6
    9080 Lochristi Toon op kaart

Prijs

  • Standaardprijs
    € 8
  • Reductieprijs
    € 6
  • Sociale prijs
    € 4
  • Kansentarief UiTPAS Regio Gent
    € 1,6

Begeleiding

Brigitte Pattyn

Kunsteducatie en creativiteit.Met enthousiasme voor het creatief proces wil zij een ieder actief…
Meer over Brigitte Pattyn

In samenwerking met

  • Bibliotheek Lochristi