Samen het hoofd koel houden op een warmere planeet

© LIM

Een eco-comedy voorstelling van de Low Impact Man (Steven Vromman)

Start ma 19 mei '25
19:30 - 21:00

1 sessie

Prijs

Gratis: € 0
Alle tarieven

Waar Bibliotheek De Krook
Miriam Makebaplein 1
9000 Gent

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

Kan humor de wereld redden? Steven Vromman, alias de Low Impact Man, doet een poging met zijn ‘eco-comedyshow’. Met de nodige flair laat hij zien wat er aan de hand is met onze wereld en wat we eraan kunnen doen.


Is het rechtvaardig dat grote bedrijven subsidies krijgen om te vervuilen en wij de verwarming lager moeten zetten? Klopt het dat mensen in het Zuiden vandaag al de gevolgen van klimaatverandering voelen, terwijl ze nauwelijks iets uitstoten? Deze en andere ernstige vragen komen aan bod. Tussendoor lachen we al dan niet groen met de gewoontes van de Homo Consumentus en denken we na over welke wereld we willen nalaten. Na afloop gaat iedereen naar huis met het besef dat we als burger en consument zelf de toekomst in handen hebben.


met de steun van 11.11.11 en de Nationale Loterij

Praktisch

Deze activiteit vindt plaats in Bibliotheek De Krook - lokaal De Blauwe Vogel - verdieping -1.

De Blauwe Vogel is voor 18.45u bereikbaar via de hoofdingang van de bib.
Na 18.45u ENKEL EN ALLEEN bereikbaar via de zij-ingang op de Platteberg. Neem de trap links van de hoofdingang of de lift aan de overkant van het Makebaplein naar beneden.
Kom je van kant Sint-Pietersnieuwstraat: sla de Korianderstraat naast Minard in.

Sessies

  • ma 19 mei '25
    19:30 - 21:00
    Bibliotheek De Krook - De blauwe vogel

Locatie(s)

  • Bibliotheek De Krook Miriam Makebaplein 1
    9000 Gent Toon op kaart

Prijs

  • Gratis
    € 0

Begeleiding

Steven Vromman

Steven Vromman, ook bekend als Low Impact Man toert al ruim 15 jaar in Vlaanderen met lezingen en…
Meer over Steven Vromman

In samenwerking met

  • Grootouders voor het klimaat