Inspiratiesessie
Waar
Lokaal Dienstencentrum 't Fazantenhof
Bosdreef 5C
9080 Lochristi
Begeleiding
We duiken in De handafdruk: de impact die jij via persoonlijke acties en/of gesprekken hebt op de houding of het gedrag van anderen.
Je ecologische ‘handafdruk’ wordt groter wanneer jouw keuze een impact heeft op de mensen om je heen en duurzame keuzes en gedrag mee verheft tot de norm. De voetafdruk verkleinen is beperkt, je handafdruk vergroten is vrijwel oneindig.
In deze sessie gaan we op zoek waar impact te maken valt. Wat doet veel, wat minder en hoe kan de handafdruk eruitzien, per persoon en voor de organisatie. We ervaren een eerste keer hoe het je energie kan geven om die te vergroten. Dat die handafdruk voor iedereen anders is, dat staat vast!
Je gaat weg met ideeën hoe de ecologische handafdruk er voor jou kan uitzien. Het geeft een nieuwe – bredere – kijk op hoe jij als individu kan bijdragen aan het grotere geheel.

