Digistatie | Grafisch ontwerpen met Canva

© Publiek domein

Start wo 4 juni '25
14:00 - 16:00

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 12
Alle tarieven

Waar Bibliotheek De Krook
Miriam Makebaplein 1
9000 Gent

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

Voor wie in een infosessie kennis wil maken met een digitaal thema. Een expert licht toe en nadien is er tijd voor vragen. Opgelet: een digistatie is geen workshop.


Canva is een heel toegankelijke app waarmee je je eigen kaartjes, flyers, posters of socialemediaposts kan ontwerpen. Op een paar uur leer je:

  • met sjablonen werken
  • aan de slag gaan met tekst, afbeeldingen en projecten
  • jouw ontwerpen een professionele look geven
  • met tips en tricks jouw creaties naar een hoger niveau te tillen.

Praktisch

Deze activiteit vindt plaats in Bibliotheek De Krook, lokaal De verwondering-Digilab - verdieping +2.

Sessies

  • wo 4 juni '25
    14:00 - 16:00
    Bibliotheek De Krook - De verwondering - Digilab

Locatie(s)

  • Bibliotheek De Krook Miriam Makebaplein 1
    9000 Gent Toon op kaart

Prijs

  • Standaardprijs
    € 12
  • Reductieprijs
    € 9
    Voor studenten met een studentenkaart en een voltijds leerplan of voor mensen die in een moeilijke financiële situatie zitten.
  • Sociale prijs
    € 6
    Voor mensen die recht hebben op een verhoogde tegemoetkoming van het ziekenfonds en die niet in Gent, Merelbeke, Lochristi, Destelbergen en Melle wonen of voor werkzoekenden in en buiten Gent.
  • Kansentarief UiTPAS Regio Gent
    € 2,4

Begeleiding

Frederik Popelier

Meer over Frederik Popelier

In samenwerking met